Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Error submitting form, please try again.

PHOTOSZOPIN 7 GRUDNIA 2013!

Piszecie, że chcecie, odpowiadamy mroźną sobotą 🙂 Smażymy rawy od rana do nocy. Zapraszamy!

7grudniaphotoszopin900

 

Napisali o nas:

Jakub: „Dziękuję jeszcze raz za szkolenie (26.08.13). Warto było pójść, absolutnie. Żadnych akcji, presetów, wszystko było tak jak obiecali. A nawet więcej – bo Krzysztof i Sebastian odpowiadali na wszystkie nasze (kursantów) pytania, często wykraczające poza ramy Photoshopinu. Jestem w 100% usatysfakcjonowany.”

Radek: ” Krzysiek, Sebastian, chciałbym Wam bardzo podziękować za szkolenie. Już przed szkoleniem wiedziałem, że cena nie gra roli, a po tym bardziej to wiem – 2 tys zł, czy 5 tys zł nie robi różnicy przy wiedzę jaką dostałem od Was. Ogólnie jestem kilka lat do przodu – z pewnością przez te lata bym błądził, a teraz jestem świadom wszystkiego. Inaczej patrzę na swoje zdjęcia, inaczej selekcjonuję itp itd.

Mógłbym pisać i pisać ale nie będę zanudzał. Podsumowując – nie spodziewałem się, że aż tyle te szkolenia mi dadzą.
Raz jeszcze dziękuję – jesteście wspaniali!!”

 

Termin: 7 grudnia
Miejsce: Warszawa
Cena: 1800 zł | wystawiamy rachunki
info + zapisy: blyskotliwie@gmail.com    tel: 501 950 127

Ilość miejsc ograniczona.

Grudzień 10, 2013 - 5:37 pm Rafał - Bez dwóch zdań warto wziąć udział w warsztatach. W zupełnie inny, nowy sposób patrzy się na zdjęcia. Spotkania są prowadzone w rewelacyjny sposób. Dzień spędzony na warsztatach mija błyskawicznie i naprawdę otwierają się oczy :) Szczerze polecam!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*